USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

SANKO Okulları öğrencilerinin eskrim başarısı

SANKO Okulları sporcuları, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Okul Sporları Eskrim İl Birinciliği” müsabakalarında altı birincilik, dokuz ikincilik, bir üçüncülük ve bir dördüncülük derecesi el

SANKO Okulları öğrencilerinin eskrim başarısı
24-11-2023 14:58
Google News

Gaziantep Üniversitesi Ezo Gelin Yurt Spor Salonunda düzenlenen yarışmada; SANKO Okulları öğrencilerinden Ekin Asyalı “Epe Genç Kızlar Kategorisi”, Özgür Deniz Aslan “Epe Genç Erkekler Kategorisi”, Yavuz Selim Altan “Flöre Genç Erkekler Kategorisi”, Ayşe Çetindağ “Flöre Genç Kızlar Kategorisi”, Nazenin İpek Söylemez “Kılıç Yıldız Kızlar Kategorisi”, Abdurrahman Arda Yavuz Aslan “Epe Küçük Erkekler Kategorisi”nde il birinciliği kazandı.

Nisa Güneş “Epe Genç Kızlar Kategorisi”, Kaan Çavdar “Kılıç Genç Erkekler Kategorisi”, Kevser Güneş “Flöre Genç Kızlar Kategorisi”, Kerem Çevik “Flöre Genç Erkekler Kategorisi”, Neva Doktoroğlu “Epe Yıldız Kızlar Kategorisi”, Çınar Aydoğdu “Epe Yıldız Erkekler Kategorisi”, Esma Sultan Gözcü, “Kılıç Yıldız Kızlar Kategorisi” Öykü Dağdeviren “Epe Küçük Kızlar Kategorisi” Arda Doruk Ataç ise “Epe Küçük Erkekler Kategorisi”nde il ikincisi oldu.

Elif Azra Dilsiz “Epe Küçük Kızlar Kategorisi”nde il üçüncüsü olurken, Davut Can Demir ise “Epe Genç Erkekler Kategorisi”ni dördüncülükle tamamladı.

SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı, sporcularını ve emeği geçen öğretmenleri kutlayarak, Türkiye finallerinde Gaziantep’i ve okullarını temsil edecek öğrencilerine başarılar diledi.

Kaynak: KentHaber27.com



HABER KAYNAĞI : AIGF
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Galatasaray2669+41
2Fenerbahçe2667+47
3Trabzonspor2643+9
4Beşiktaş2643+6
5Kasımpaşa2639-1
6Çaykur Rizespor2736-12
7Antalyaspor2635+2
8Sivasspor2634-6
9Başakşehir FK26330
10Samsunspor2733-3
11Adana Demirspor2632+4
12Kayserispor2632-4
13MKE Ankaragücü2629-2
14Hatayspor2629-3
15Alanyaspor2629-8
16Fatih Karagümrük2628+1
17Gaziantep FK2628-7
18Pendikspor2626-20
19Konyaspor2625-15
20İstanbulspor2612-29